Ceni Company

Ceni Company

Pėrshkrimi i kompanisė

Kompania jone merret me ndėrtimin e objekteve /punėve tė vrazhda/ dhe punėt e tjera si: ujėsjellės dhe kanalizim, si dhe ato zejtare si parket i kompletuar, pllaka te dyshemesė, suvatime, fasada.

Pėrmbledhje

  • Lokacioni: Gjilan
  • Industria: Ndertim
  • Kategoria: Ndėrtimtari
  • Pėrfaqėsuesi: Hysen Hyseni

Tė dhėnat pėr kontakt