Lesna Sh.p.k.

Lesna Sh.p.k.

Pėrshkrimi i kompanisė

dyer dhe dritare – tė plastikės dhe tė drurit
xhamin termopan
dyer tė blinduara
dyer tė garazhave
shkallė tavani prej druri
rolete tė brendshme dhe tė jashtme pėr dritare
mekanizma tė ndryshėm
pajisje shtėpiake
mobile
komponentet e brendshme, komplet orenditė pėr kuzhinė
materiale pėr ndėrtim dhe material izolues
laminat, parket,llajsne etj.
prodhime dhe materiale sanitare duke pėrfshirė pllakat e qeramikės.
konstruktim dhe ndėrtim – dizajne enteriere dhe eksteriere.
dhe materiale tjera

Pėrmbledhje

  • Lokacioni: Prishtinė
  • Industria: Prodhimtari dhe ndertimtari
  • Kategoria:: Prodhim, Ndertimtari
  • Pėrfaqėsuesi: Hashim Deshishku

Tė dhėnat pėr kontakt