VIPWELL

VIPWELL

Pėrshkrimi i kompanisė

Vipwell Company me seli ne Zvicerr, kerkon partner ne tere Evropen.
Vipwell Company punon vetem me \"Franchise Partner\" ne mbare Evropen. Sistemi i punes se kesaj kompanie eshte: Netwokt Marketing, si dhe Multi Level Marketing.

ĒFAR ESHTE RRJETI I MARKETINGUT APO MARKETINGU SHUM NIVELESH? (MLM).

MLM ėshtė njė tip shitje qė bazohet nė kontaktin direkt me klientin. Nuk ka dyqane me pakice . Meqė nuk ka dyqane tė pėrfshira, produktet bėjnė njė rrugė mė tė shkurtėr nga prodhuesi te blerėsi, dhe keshtu kane kosto shume te lire ne treg .

Kjo Kompani kerkon partner ne mbare Evropen duke e perfshi edhe vendin tone.

Imagjino……. !
Pune e lire, ku vendos vete dhe jo punedhenesi juaj se cfare duhet te beni, dhe kur doni te punoni. Njekohesishte vendos vete se sa para do te fitoni. Njė punė qė ju ofron pavaresi absolute.
Ju vendosni me kė duhet tė punoni, ju i zgjedhni orėt e punės qė ju pėrshtaten, dhe kolegėt tuaj ku do te jene partnerė tė cilėve mund t’ju besoni plotėsisht.
Mendo pėr njė punė qė do t’ju lejojė tė plotėsoni objektivat dhe synimet e tuaja , qė ėshtė njė burim i vazhdushėm kėnaqėsie dhe tė frymėzon me entuziazėm. Pėrfytyroni sa fuqizuese mund tė jetė nėse ju i vendosni vetė kushtet e suksesit tuaj dhe nėse keni lirinė dhe mbėshtetjen pėr t’i arritur. Mund t\'ju duket thjesht si ėndėrr? Aspak! Mund ta kthesh nė realitet kėtė fantazi me shpejt nga ē’mendoni ju. Na jepni vetėm pak nga koha juaj dhe ne do t\'ju tregojmė si tė arrini suksesin. (Suksesi eshte ne doren tuaj)

Pėrmbledhje

  • Lokacioni: Prishtinė
  • Industria: e Marketingut
  • Kategoria: Marketing
  • Pėrfaqėsuesi: VIPWELL

Tė dhėnat pėr kontakt